İşiniz İçin Neden Bir Kartvizite İhtiyacınız Var ?

In Blog Yazılarıby dogoadminYorum yap

Küçük boyutuna rağmen, bir kartvizit, işletmenizin gelişimi için kritik öneme sahip olabilir. Kartvizitler genellikle potansiyel müşterilere ve müşterilere verildiğinden, kişiselleştirilmiş bir pazarlama şekli olabilir. Çoklu tasarım seçenekleri, işinizi yaratıcı bir şekilde tanıtmak için sayısız fırsat sunar.

İlk izlenim
Kartvizitler bir tanıtımın parçası olduğundan, olumlu bir ilk izlenim bırakmak için önemlidirler. Tüm iletişim bilgilerine sahip çekici ve göz alıcı bir kartvizit, potansiyel müşterinizin dikkatini çekebilir ve ilk toplantınızdan sonra hafızasında kalmanıza yardımcı olabilir. Kartvizitler ayrıca, işiniz için bir profesyonellik ve meşruiyet duygusu yaratabildiklerinden güvenilirliği de artırabilir.

Düşük maliyetli
Kartvizitler nispeten ucuzdur ve dar bütçeli küçük işletmeler için onları uygun maliyetli bir pazarlama aracı haline getirir. Yerel bir baskı şirketi genellikle 30-40 TL’ye yüzlerce kartvizit üretebilir ve çevrimiçi baskı şirketlerinin bolluğu, en iyi fırsatları bulmak için alışveriş yapmayı kolaylaştırır. Siz veya bir arkadaş veya aile üyesi grafik tasarım becerisine sahipse, çevrimiçi bir kartvizit programı sayesinde kendi kartlarınızı bile oluşturabilir ve üretebilirsiniz; bu da maliyetlerinizi daha da azaltabilir. Ancak amacınız ilk izlenimde olumlu bir algı yaratmaksa, mutlaka bir profesyonelden destek almanızı öneririz. Küçük hesaplar büyük işler almanıza mani olabilir.

Taşınabilirlik
Kartvizitler, gittiğiniz her yere gidebilir ve işletmeniz sık sık seyahat etmenizi gerektiriyorsa, onları önemli bir mobil pazarlama aracı haline getirir. Örneğin, ticari fuarlara veya ticari sözleşmelere sıklıkla katılırsanız, örneğin, kartvizitler gelecekteki iş fırsatlarına yol açabilecek temasların kurulmasını ve sürdürülmesini kolaylaştırabilir. Her zaman yanınızda bir kart yığını tutarak, işinizi sürekli olarak tanıştığınız herkese pazarlama olanağına sahipsiniz.

Markanızı İnşa Etmek
Kartvizitler, markanızı oluşturmanıza yardımcı olabilir ve bu da şirketinizi daha kolay tanımlanabilir hale getirir. Örneğin, şirketinizin logosunu ve reklam sloganını kartınıza dahil ederek, markanızı, kartınızı görüntüleyen herkesle güçlendirmeye yardımcı olursunuz. Bir çok şirketin yaptığı ortak bir hata, bir kartvizit için seçilen tasarımın, şirketin markasını etkin bir şekilde kullanmaktan farklı olduğunu ya da başarısız olduğunu gösteriyor.

Dogo Creative Works ile profesyonel kartvizitlere sahip olabilir ve marka algınızı çok daha doğru ve profesyonel  olarak yansıtarak daha fazla müşteri elde etmeyi sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap